Skip to main content

Cyklokrosová sezóna 2021

Po loňských zkušenostech v cyklokrosu jsme zabrali a absolvovali více závodů v národním seriálu Toi Toi Cup i dalších neméně významných terénních akcí. Nejvíce z našich závodníků se do toho opřela naše kadetka prvním rokem Beáta Hermanová, doprovázeli ji další dvě odvážná děvčata Veronika Jadrná a Barbora Němcová. Ostatní cyklokros potkal méně, ale také intenzivně na trénincích. Vrcholem sezony byl pořádaný domácí závod Mikulášský cyklokros na taliankách. Zde jsme začátkem prosince startovali všichni a medaile se hrnuly. Co nás těší však nejvíce, tak bylo silné obsazení v náborových kategoriích. Děti z cyklokroužku ukázaly, co umí na tréninkových tratích.

toi toi bea kyjov

(Beáta Hermanová na Toi Toi Cupu v Kyjově)

Národní mistrovství v cyklokrose se pak konalo v Jičíně na obtížné a blátivé trati. Závod jela pouze Beáta, protože se termínově kryl s mistrovstvím na dráze. Přes technické potíže obsadila 18. místo a celkově v ČP obsadil 12. příčku., Veronika 22. a Barbora pak v juniorkách 17.

toi toi bára jesenik((Barbora Němcová při Toi Toi Cupu v Jeseníkách)

toi toi vera rymarov

(Veronika Jadrná, Toi Toi Cup Rýmařov)

miku nábor kuba cíl

( Jakub Třetina vítězí v náborové kategorii při Mikulášském cyklokrose v Břeclavi)