Skip to main content

GP Racio

Břeclav

Městské silniční kritérium

GP Racio

Břeclav

Městské silniční kritérium

GP Racio

Břeclav

Městské silniční kritérium

GP Racio

Břeclav

Městské silniční kritérium

GP Racio

Břeclav

Městské silniční kritérium

GP Racio

Břeclav

Městské silniční kritérium

GP Racio

GP Racio

Břeclav

Městské silniční kritérium

GP Racio

Břeclav

Městské silniční kritérium

GP Racio

Břeclav

Městské silniční kritérium

GP Racio

Břeclav

Městské silniční kritérium

GP Racio

Břeclav

Městské silniční kritérium

O závodu

Centrum města a jeho běžný život ožívá vždy v průběhu září krásnou sportovní akcí pro cyklisty. Jede se totiž Grand Prix RACIO, silniční kritérium ulicemi v centru Břeclavi. Závod láká nejen místní děti, nýbrž se k nám sjíždějí cyklisté z celé republiky i příhraniční sousedé.  Závodí se na kilometrovém okruhu, který je po dobu závodu zcela uzavřen a k hladkým a bodovaným závodům různých kategorií patří  také porce cyklo zábavy a doprovodného programu.

GP Racio Břeclav 2023

napsal deník ZDE a my souhlasíme... strhující třináctý ročník s rekordní účastí a černou kaňkou v podobě zbytečného pádu...

instagram video ZDE

Fotogalerie Davida Kordy

Rozpis / Propozice závodu

Historie závodu

2010

Ženy

1. Veronika Fojtíková                 Sintesi Prima - Donna

2. Kamila Procházková               Sintesi Prima - Donna

3. Nikola Fikrová                      SPORTCOMPLEX Břeclav

2011

Nábor dívky

1. 

2012

Žačky mladší

1. Anna Jaborníková               SPORTCOMPLEX Břeclav

2. Veronika Mackovčínová       Břeclav

3. Anna Baránková                 Charvatská Nová Ves

2013

Muži

1. Libor Zajíc             SPORTCOMPLEX Břeclav

2. Jan Holoušek         Atrex

3. Karel Buček           Atrex

2014

Žákyně mladší

1. Michaela Poulová              SPORTCOMPLEX Břeclav

2. Adéla Hermanová              SPORTCOMPLEX Břeclav

3. Barbora Němcová              SPORTCOMPLEX Břeclav

2015

Žáci starší

1. Šimon Odehnal              SPORTCOMPLEX Břeclav

2. Adam Křenek                 Favorit Brno

2016

Kadeti

1. Milan Šimenk                Favorit Brno

2. Viktor Doležal               SPORTCOMPLEX Břeclav

3. 

2017

Žákyně starší

1. Dagmar Hejhalová             Dukla Praha

2. Michaela Poulová               SPORTCOMPLEX Břeclav

3. Anna Jaborníková              SPORTCOMPLEX Břeclav

2018

Kadeti

1. Pavel Bittner              Mapei Merida Kaňkovský

2. Tomáš Obdržálek       Mapei Merida Kaňkovský

3. 

2019

Žákyně starší

1. Veronika Jadrná               SPORTCOMPLEX Břeclav

2. Adéla Hermanová             SPORTCOMPLEX Břeclav

3. Iva Pavlisová                    CK Epic Dohňany

2021

juniorky

1. HEJHALOVÁ Dagmar      DUKLA Praha

2. JABORNÍKOVÁ Anna      DUKLA Brno

3. POULOVÁ Michaela        DUKLA Brno

2022

juniorky

1. NĚMCOVÁ Barbora             SPORTCOMPLEX Břeclav

2. MÜLLEROVÁ Patricie           TUFO Pardus Prostějov

3. MIKŠANÍKOVÁ Natálie        DUKLA BRNO

2023

muži + junioři

1. ŽILKA Filip                   CK Olympik Trnava           SVK

2. DROBNÝ Tomáš           Cycling Academy Trenčín  SVK

3. HEJTMÁNEK Marek      Salith sport Šumperk        CZE

odrážedla

1. STUDENITSCH František

2. BACHMANOVÁ Stella

3. BACHMAN Kristian

starší žákyně

1. HERMANOVÁ Beáta         SPORTCOMPLEX Břeclav

2. STRAKATÁ Vendula          DUKLA Praha

3. VIKOVÁ Hana                  DUKLA Praha

kadetky

1. MARKOVÁ Adéla        DUKLA Praha

2. RŽONCOVÁ Anna      CK EPIK Dohňany

3. HERMANOVÁ Adéla   SPORTCOMPLEX Břeclav

muži

1. KMÍNEK Vojtěch       FAVORIT Brno

2. KŘENEK Adam         FAVORIT Brno

3. GRUBER Pavel         TUFO PARDUS Prostějov

junioři

1. ŠIROKÝ Štěpán        FAVORIT Brno

2. JELÍNEK Marek         FAVORIT Brno

3. JANÍČEK Jakub          FAVORIT Brno

nábor starší holky

1. KONDLLOVÁ Lucie         CYKLOKROUŽEK Břeclav

2. KARÁSKOVÁ Valérie      OCA Brno

3. VRÁNOVÁ Kateřina       Kyjov

kadeti

1. DROBNÝ Tomáš           CAT Trenčín

2. HODULÍK Tomáš          SK Olympik Trnava

3. MICHALOVIČ Ondřej     SPORTCOMPLEX Břeclav

kadetky

1. HERMANOVÁ Beáta             SPOTCOMPLEX Břeclav

2. JADRNÁ Veronika                SPOTCOMPLEX Břeclav

3. MIKULÁŠKOVÁ Alice            TUFO PARDUS Prostějov

starší žáci

1. Jakub TESAŘÍK                Mapei Merida Kaňkovský

2. Ondřej SOBOTA               CK Olympik Trnava

3. Matteo LA CARBONARA    Favorit Brno

starší žákyně

1. JAROŠOVÁ Emílie             DUKLA BRNO

2. LAZAROVÁ Brbora            Favorit Brno

3. MEČÍROVÁ Mária             CK Olympik Trnava

mladší žáci

1. PRÁGR Šimon             CK Dacom Pharma Kyjov

2. KELBL Tobiáš              Favorit Brno

3. MAREK Matěj              Favorit Brno

mladší žákyně

1. MEČÍROVÁ Katatína        CK Olympik Trnava

2. SZBRGEROVÁ Nela          CK Olympik Trnava

3. KONDLLOVÁ Lucie           SPOTCOMPLEX Břeclav

nábor mladší - kluci

1. KOVÁČ Peter               CK Olympik Trnava

2. BACHMAN Miky           SPORTCOMPLEX Břeclav

3. MALOVEC Tadeáš        CK Olympik Trnava

nábor mladší - holky

1. BELICOVÁ Luisa                   CK Olympik Trnava

2. YUSTKO Eowyn Susan          CK Olympik Trnava

3. TELECKÁ Paťule                   Favorit Brno

nábor starší - holky

1. JADRNÁ Adéla            SPORTCOMPLEX Břeclv

2. VIDOVIČOVÁ Elena     CK Olympik Trnava

3. ALAINE Leila              CK Olympik Trnava

nábor starší - kluci

1. KYSELA Viktor            Favorit Brno

2. TELECKÝ Jan             Favorit Brno

3. JEBERGER Jakub       CK Olympik Trnava

ženy + juniorky

1. JADRNÁ Veronik           CZE                 SPORTCOMPLEX Břeclav

2. HERMANOVÁ Adéla      CZE                  SOPRTCOMPLEX Břeclav

3. RICHTROVÁ Karolína    CZE                  TUFO PARDUS Prostějov

kadeti

1. MATĚJEK Šimon         CZE         TJ FAVORIT Brno

2. VRÁNA Tomáš            CZE         CK DACOM PHARMA Kyjov

3. HALUŠKA Martin        SVK          CK EPIC Dohňany

kadetky

1. HERMANOVÁ Beáta            CZE             SPORTCOMPLEX Břeclav

2. STRAKATÁ Vendula            CZE             DUKLA PRAHA

3. BENEŠOVÁ Eme                 CZE             SPORTCOMPLEX Břeclav

starší žáci

1. NAGY Matúš             SVK                 CK Olympik Trnava

2. KANIŠČEV Alexandr  CZE                  TUFO PARDUS Prostějov

3. BRADAČ Michal         CZE                  TJ Dukla Praha

starší žákyně

1. HAJDUKOVÁ Karolína         SVK           CK EPIC Dohňany

2. JAROŠOVÁ Emílie              CZE            ASO Dukla Brno

3. SOBOTOVÁ Michaela          CZE            CK Olympik Trnava

mladší žáci

1. MARKUSEK Nicolas           CZE                 Rexonix KOVO Praha

2. ČTRNÁCTÝ Antonín           CZE                 TJ Dukla Praha

3. MELICHAR Tomáš             CZE                 Cyklokramo Suchdol nad Odrou

mladší žákyně

1. SVITALKOVÁ Ema        CZE            CK DAKOM PHARMA Kyjov

2. JADRNÁ Adéla             CZE            SPORTCOMPLEX Břeclav

3. ALAINE Leila               SVK             CK Olympik Trnava

nábor starší - kluci

1. JANOVSKÝ Jonáš                CZE                   ACT leraK Blansko

2. POJETA Václav                    CZE                   CYKLOKROUŽEK Břeclav

3. BERKA Petr                        CZE

nábor starší - holky

1. STEINBAUEROVÁ Barbora     CZE      CYKLOKROUŽEK Břeclav

2. ŠVECOVÁ Oěga                    SVK      CK Olympik Trnava

3. ŠTOFOVÁ Barbora                CZE      Cykloop.cz BT Morkovice

mladší nábor - kluci

1. KOVÁČ Peter            SVK               CK Olympik Trnava

2. ŠVEC Ondrej            SVK               CK Olympik Trnava

3. FOJTÍK Daniel         CZE                CYKLOKROUŽEK Břeclav

mladší nábor - holky

1. ŠVECOVÁ Hana                 SVK                  CK Olympik Trnava

2. SVITALKOVÁ Nela             CZE                   Dambořice

3. KOLLÁROVÁ Eliška            SVK                  CK Olympik Trnava

odrážedla

1. KRUŽIC Kryštof              

2. JANULÍK Teo

3. NOVTNÝ Robert

Partneři závodu