• GP Racio

    Břeclav

    Městské silniční kritérium

  • GP Racio

    Břeclav

    Městské silniční kritérium

  • GP Racio

    Břeclav

    Městské silniční kritérium

  • GP Racio

    GP Racio

    Břeclav

    Městské silniční kritérium

  • GP Racio

    Břeclav

    Městské silniční kritérium

O závodu

Centrum města a jeho běžný život ožívá vždy v průběhu září krásnou sportovní akcí pro cyklisty. Jede se totiž Grand Prix RACIO, silniční kritérium ulicemi v centru Břeclavi. Závod láká nejen místní děti, nýbrž se k nám sjíždějí cyklisté z celé republiky i příhraniční sousedé.  Závodí se na kilometrovém okruhu, který je po dobu závodu zcela uzavřen a k hladkým a bodovaným závodům různých kategorií patří  také porce cyklo zábavy v podobě dětských štafet, štafet mechaniků, nebo závod cargo biků.

Rozpis / Propozice závodu

Historie závodu

2010

Ženy

1. Veronika Fojtíková                 Sintesi Prima - Donna

2. Kamila Procházková               Sintesi Prima - Donna

3. Nikola Fikrová                      SPORTCOMPLEX Břeclav

2011

Nábor dívky

1. 

2012

Žačky mladší

1. Anna Jaborníková               SPORTCOMPLEX Břeclav

2. Veronika Mackovčínová       Břeclav

3. Anna Baránková                 Charvatská Nová Ves

2013

Muži

1. Libor Zajíc             SPORTCOMPLEX Břeclav

2. Jan Holoušek         Atrex

3. Karel Buček           Atrex

2014

Žákyně mladší

1. Michaela Poulová              SPORTCOMPLEX Břeclav

2. Adéla Hermanová              SPORTCOMPLEX Břeclav

3. Barbora Němcová              SPORTCOMPLEX Břeclav

2015

Žáci starší

1. Šimon Odehnal              SPORTCOMPLEX Břeclav

2. Adam Křenek                 Favorit Brno

2016

Kadeti

1. Milan Šimenk                Favorit Brno

2. Viktor Doležal               SPORTCOMPLEX Břeclav

3. 

2017

Žákyně starší

1. Dagmar Hejhalová             Dukla Praha

2. Michaela Poulová               SPORTCOMPLEX Břeclav

3. Anna Jaborníková              SPORTCOMPLEX Břeclav

2018

Kadeti

1. Pavel Bittner              Mapei Merida Kaňkovský

2. Tomáš Obdržálek       Mapei Merida Kaňkovský

3. 

2019

Žákyně starší

1. Veronika Jadrná               SPORTCOMPLEX Břeclav

2. Adéla Hermanová             SPORTCOMPLEX Břeclav

3. Iva Pavlisová                    CK Epic Dohňany

2021

juniorky

1. HEJHALOVÁ Dagmar      DUKLA Praha

2. JABORNÍKOVÁ Anna      DUKLA Brno

3. POULOVÁ Michaela        DUKLA Brno

2022

juniorky

1. NĚMCOVÁ Barbora             SPORTCOMPLEX Břeclav

2. MÜLLEROVÁ Patricie           TUFO Pardus Prostějov

3. MIKŠANÍKOVÁ Natálie        DUKLA BRNO

odrážedla

1. STUDENITSCH František

2. BACHMANOVÁ Stella

3. BACHMAN Kristian

starší žákyně

1. HERMANOVÁ Beáta         SPORTCOMPLEX Břeclav

2. STRAKATÁ Vendula          DUKLA Praha

3. VIKOVÁ Hana                  DUKLA Praha

kadetky

1. MARKOVÁ Adéla        DUKLA Praha

2. RŽONCOVÁ Anna      CK EPIK Dohňany

3. HERMANOVÁ Adéla   SPORTCOMPLEX Břeclav

muži

1. KMÍNEK Vojtěch       FAVORIT Brno

2. KŘENEK Adam         FAVORIT Brno

3. GRUBER Pavel         TUFO PARDUS Prostějov

junioři

1. ŠIROKÝ Štěpán        FAVORIT Brno

2. JELÍNEK Marek         FAVORIT Brno

3. JANÍČEK Jakub          FAVORIT Brno

nábor starší holky

1. KONDLLOVÁ Lucie         CYKLOKROUŽEK Břeclav

2. KARÁSKOVÁ Valérie      OCA Brno

3. VRÁNOVÁ Kateřina       Kyjov

kadeti

1. DROBNÝ Tomáš           CAT Trenčín

2. HODULÍK Tomáš          SK Olympik Trnava

3. MICHALOVIČ Ondřej     SPORTCOMPLEX Břeclav

kadetky

1. HERMANOVÁ Beáta             SPOTCOMPLEX Břeclav

2. JADRNÁ Veronika                SPOTCOMPLEX Břeclav

3. MIKULÁŠKOVÁ Alice            TUFO PARDUS Prostějov

starší žáci

1. Jakub TESAŘÍK                Mapei Merida Kaňkovský

2. Ondřej SOBOTA               CK Olympik Trnava

3. Matteo LA CARBONARA    Favorit Brno

starší žákyně

1. JAROŠOVÁ Emílie             DUKLA BRNO

2. LAZAROVÁ Brbora            Favorit Brno

3. MEČÍROVÁ Mária             CK Olympik Trnava

mladší žáci

1. PRÁGR Šimon             CK Dacom Pharma Kyjov

2. KELBL Tobiáš              Favorit Brno

3. MAREK Matěj              Favorit Brno

mladší žákyně

1. MEČÍROVÁ Katatína        CK Olympik Trnava

2. SZBRGEROVÁ Nela          CK Olympik Trnava

3. KONDLLOVÁ Lucie           SPOTCOMPLEX Břeclav

nábor mladší - kluci

1. KOVÁČ Peter               CK Olympik Trnava

2. BACHMAN Miky           SPORTCOMPLEX Břeclav

3. MALOVEC Tadeáš        CK Olympik Trnava

nábor mladší - holky

1. BELICOVÁ Luisa                   CK Olympik Trnava

2. YUSTKO Eowyn Susan          CK Olympik Trnava

3. TELECKÁ Paťule                   Favorit Brno

nábor starší - holky

1. JADRNÁ Adéla            SPORTCOMPLEX Břeclv

2. VIDOVIČOVÁ Elena     CK Olympik Trnava

3. ALAINE Leila              CK Olympik Trnava

nábor starší - kluci

1. KYSELA Viktor            Favorit Brno

2. TELECKÝ Jan             Favorit Brno

3. JEBERGER Jakub       CK Olympik Trnava

Partneři závodu

SPORTCOMPLEX

SPORTCOMPLEX z.s.

  • Jana Palacha 121/8, 690 02 Břeclav
  • IČ: 270 20 282
  • Neplátce DPH
  • Datum vzniku: 25.1.2006 - Reg. MV, č.j. VS/1-1/62987/06-R
    Spisová značka: L11546 Kraj. soud v Brně 1.1.2014
  • Datová schránka: i9t2yrd

Statutární zástupci

  • Petr Beneš - prezident klubu
    603 474 894
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Petr Jadrný - sportovní ředitel
    736 745 642
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Trenéři

    Petr Herman - hlavní trenér
    777 226 977
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

    Pavel Jaborník - asistent trenéra
    777 275 124
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Petr Němec - člen prezidia klubu

Bankovní účet v CZK

  • 13 88 66 13 19 / 0800
  • IBAN: CZ66 0800 0000 0013 88 66 1319
  • BIC (SWIFT): GIBACZPX

Bank account in EUR

  • 19 99 42 42 83 / 0800
  • IBAN: CZ80 0800 0000 0019 9942 4283
  • BIC (SWIFT): GIBACZPX